Ünnepi koncerttel zárta jubileumi évadát a nyíregyházi Cantemus Kórus

Nyíregyháza, 2015. június 28. Szabó Dénes Kossuth-díjas karnagy, az együttes alapítója köszönti a hallgatóságot a negyven évvel ezelőtt megalakult nyíregyházi Cantemus Kórus jubileumi évadának záró koncertjén a nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola hangversenytermében 2015. július 27-én este. A négy évtized alatt számos zenei díjat és elismerést begyűjtött kóruscsalád gyermekkórusként, a korábbi 4-es számú általános iskola falai között alakult meg az akkor még fiatal énektanárként dolgozó Szabó Dénes vezetésével 1975-ben.

– MTI –
– MTI Fotó: Balázs Attila –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .