Újabb fejlesztés a Városi Stadion Tekecsarnokában

    A több mint 13 millió Ft-os beruházás során teljesen új tekegépészetet és elektronikát kapott a pálya. A jövőben az elavult eszközök helyett a pálya működését nemzetközi minősítésű eszközök és berendezések segítik: négy automata bábuállító gép, báburendező egységgel, tartókkal, merevítőkkel. Ezentúl számítógép alapú vezérlés jelzi többek között a belépést és a golyó sebességét is. Beépítettek 4 új kezelőpultot és 4 eredményjelző falat hangjelzéssel. A beruházás által immár modern körülmények között játszhatja mérkőzéseit: a Szuper Ligában a Teke Klub csapata, a Városi Tekebajnokság 13 csapata, a szépkorúak sportklubjának tagjai, és minden tekézni vágyó városlakó.

– Nyíregyháza MJV –
– Fotó: BOON –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .