Tavaszi lemosó permetezés Nyíregyházán

    A melegebb idő beköszöntével elkezdődik Nyíregyházán a kártevők elleni védekezés. A gomba és rovarkártevők tavaszi lemosó permetezését  a NYÍRVV Nonprofit Kft. megbízásából a TRÉNER Kft. végzi el.  A levéltetvek, a platánpoloska és egyéb rovarkártevők irtása a város vadgesztenye-, díszkörte- és  platánligeteit érinti.
    A munkálatokat–időjárástól függően- március 26-27-én végzik el, a magas fák permetezésére is alkalmas gépekkel, a méhek megóvása érdekében az éjszakai órákban, 23 óra és hajnali 5 óra között. Az alkalmazott növényvédő szerek emberre és melegvérű állatokra nem jelentenek veszélyt.

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .