Szeptember végéig folytatódik az ebösszeírás

    Tájékoztatjuk a Tisztelt Állattartókat, hogy Nyíregyházán az ebösszeírás meghosszabbított határidővel, 2016. szeptember 30-ig tart. Az elkövetkezendő időszakban az ebösszeírók az eddig kimaradó háztartásokhoz is eljuttatják a tájékoztatóval ellátott adatlapokat. A nyomtatványok kitölthetőek papír alapon, elektronikusan, illetve a számlálóbiztos közreműködésével a helyszínen, aki segítséget is tud nyújtani az adminisztrációhoz. Az összeírás egyszerűsítéséhez kérjük készítsék ki a kutyák oltási könyvét! Az adatlapok leadási módja változatlan: az ebösszeírók segítségével, elektronikusan, postai úton és személyesen is eljuttathatók a NYÍRVV Nonprofit Kft. számára.
Részletes tájékoztatás a www.nyirvv.hu honlapon található.

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .