Rablók törtek alvó emberekre Nyírkátán

    Nyíregyháza, 2015. június 14., vasárnap (MTI) – Rablók törtek alvó emberekre az éjjel Nyírkátán, a három gyanúsítottat a rendőrök elfogták és őrizetbe vették – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel.

Fülöp Gergely őrnagy elmondta, hogy éjfél körül törtek rá az elkövetők az egyik ház lakóira, és pénzt követelve vasvillával bántalmazták az ott élő 49 éves albérlőt, majd a másik szobában felébredő 70 éves férfit is megütötték.
Hozzátette: az előzetes orvosi vélemény szerint a bántalmazott emberek könnyebben sérültek meg.
Az üres kézzel távozó támadókat, három nyírkátai fiatalt a mátészalkai rendőrkapitányság munkatársai a bejelentést követően másfél órán belül elfogták.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .