PERMETEZÉS Nyíregyházán 2015. május 13-23.

A Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft. tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2015. május 13 és 23. között permetezik a közterületi vadgesztenye-, platán-, és vörös levelű fákat. A védekezés célja a gombák és rovarkártevők által okozott betegségek megelőzése.

A munkavégzés tervezett időpontjai:
május 13. vadgesztenye ligetek és egyedülálló fák
május 18. platánok
május 20. vörös levelű faállomány permetezése
A NYÍRVV Nonprofit Kft. megbízásából a megelőzéshez szükséges anyagokat a Tréner Kft. légporlasztásos permetezőgéppel juttatja a fákra, a védekezést méhkímélő technológiával a késő esti és éjszakai órákban végzik.

Az alkalmazott növényvédőszerek emberre és melegvérű állatokra nem jelentenek veszélyt.

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .