Otthagyták a cigarettát és elmenekültek a csempészek Tarpánál

    Nyíregyháza, 2015. május 21., csütörtök (MTI) – Otthagytak hárommillió forint értékű cigarettát és elmenekültek a csempészek Tarpánál a pénzügyőrök elől – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei vám- és pénzügyőri igazgatóságának rendészeti osztályvezetője csütörtökön az MTI-t.

Dávid Zoltán elmondta: a magyar-ukrán határhoz közeli település térségében ellenőrzést tartó pénzügyőrök több embertől származó friss nyomokra figyeltek fel egy fás, bokros rész közelében. A nyomokat követve a területen 3150 doboz, magyar adójegy nélküli cigarettát találtak.
A hárommillió forint értékű árut lefoglalták, és költségvetési csalás bűntette miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozói részlegénél, amelynek munkatársai keresik az elkövetőket.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .