Önkénteseket toboroznak a jövő évi úszó VB-re!

2016.12.12. A 17. FINA Világbajnokságnak és FINA Masters Világbajnokságnak Budapest és Balatonfüred ad otthont 2017 júliusában és augusztusában, amelyre 2500 versenyzőt és több tízezer szurkolót várnak a szervezők. A rendezvény szervezésével, a vendégek fogadásával és ellátásával kapcsolatos feladatok végrehajtását a szervező bizottság mintegy 3000 önkéntes bevonásával és közreműködésével valósítja meg. A VB szervezői önkéntesek jelentkezését várják. A csatlakozás feltételeiről további információk, valamint a jelentkezési lap a következő linken érhető el:

http://www.fina-budapest2017.com/hu/onkentesek

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .