Olimpia 2024 – Momentum: a kormány elárult 266 ezer embert a pályázat visszavonásával

    Budapest, 2017. február 22., szerda (MTI) – A Momentum Mozgalom szerint a kormány elárult 266 ezer embert az olimpiai pályázat visszavonásával.
“Sajnáljuk, hogy a magát nemzetinek hazudó kormány elárult 266 ezer embert a pályázat visszavonásával. Sőt, még többet, ugyanis az olimpiapártiakat is elárulta” – írja a szervezet az MTI-hez szerdán éjjel eljuttatott közleményében.
A Momentumnak a közlemény szerint kettős célja volt: az olimpiai pályázat visszavonása mellett ugyanilyen fontosnak tartották, hogy népszavazást tarthassanak egy ezermilliárdos, Magyarország jövőjét több évtizedre meghatározó gigaberuházásról.
“A kormány nem kérdezte meg a társadalmat, nem tartja fontosnak a társadalom véleményét” – írták.
Hozzátették, nem értik, miért lenne presztízsveszteség egy népszavazás, a társadalom véleményének megkérdezése. “Országos népszavazásnak is örültünk volna, sajnáljuk, hogy a kormány szerint egy népszavazás presztízsveszteséget jelent az országnak” – közölték.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .