Olimpia 2024 – ifj. Lomnici Zoltán: a Momentum az emberek szemébe hazudik

    Budapest, 2017. február 22., szerda (MTI) – A Momentum Mozgalom valójában saját politikai pecsenyéjét sütögeti, és ezért hajlandó volt feláldozni a budapesti olimpia ügyét is – közölte ifj. Lomnicz Zoltán alkotmányjogász, a Civil Összefogás Fórum (CÖF) szóvivője szerda este az MTI-vel.
Mint írta, nehezen értelmezhetőnek, egyben felháborítónak és cinikusnak tartja a Momentum Mozgalom nyilatkozatát. Kifejtette: valójában a népszavazás kezdeményezői nem a kormányzattal, hanem a magyar emberekkel, illetve a mozgalom által lenézett vidék magyarságával állnak szemben.
“Akciójukkal lerombolták az eddig meglévő egyetértést, és tönkretették a pályázat esélyeit. Alattomos eljárásukkal elvették a jövőnk egy szeletét, megakadályoztak egy nemes kezdeményezést” – olvasható az alkotmányjogász közleményében.

– MTI –
– Foto: hiradoponthu –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .