Növényvédelmi munkák 2016. július 20-tól 31-ig

    A Nyíregyházi Városüzemeltetési és Vagyonkezelő Nonprofit Kft. tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2016. július 20 és 31. között permetezik a közterületi platán- és hársfa ligeteket. A növényvédelmi munkákat a helyszíni ellenőrzések megállapításai, a hársfák levéltetűvel, a platánok csipkéspoloskával történő fertőződésének megakadályozása indokolja. A védekezés azokat a közterületeket érinti, ahol ezek a fafajok megtalálhatók.
A permetezéseket a városüzemeltető társaság megbízásából a Tréner Kft. a jármű- és gyalogosforgalom zavartalanságának biztosítása érdekében a késő esti és éjszakai órákban (23 és 05 óra között) végzi.
A felhasznált vegyszerek sem az emberi, sem az állati szervezetekre nem veszélyesek.
A kijuttatást követően a fákról lecsepegő permet a parkoló járműveken ártalmatlan nyomot hagyhat.
Megértésüket és türelmüket köszönjük!

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .