Meséld el nekem… – Pályázat –

    Nyíregyháza MJV Önkormányzata és az Idősügyi Tanács pályázatot írt ki nyugdíjas korúak számára, hogy „meséljenek” a velük megtörtént eseményekről, életük egy-egy olyan szakaszáról, amely a gyermekeik, unokáik, a következő nemzedék számára is tanulsággal szolgálhat.
A történeteket írott formában kell benyújtani 2015. október 31-ig postai úton az Idősügyi Tanács címére (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) A borítékra írják rá: „Élettörténetek Nyíregyházán!”
A téma szabadon választott, de kapcsolódnia kell a pályázó személyéhez és Nyíregyházához. Maximum 10 oldal terjedelemben (kézzel, vagy gépírással) írják le életük egy fontos eseményét, örökítsék meg élményeiket, adják át ezzel emlékeiket az utókornak – amelyek családi eseményhez, a gyermekkor megéléséhez vagy a városban lezajlott jelentős eseményekhez kapcsolódnak.
A pályázatnak tartalmaznia kell:
– a mű címét, a pályázó nevét, korát, lakcímét, telefonos és postai elérhetőségét
A pályázat kiírói bíznak benne, hogy sokan tollat ragadnak, hiszen mindenkinek van egy jó története.
Az első három helyezett értékes díjazásban részesül.
Ne feledjék! A beküldési határidő: 2015. október 31.
További információ: www.nyiregyhaza.hu

– Nyíregyháza MJV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .