Leváltották a Szabolcs megyei rendőrfőkapitányt

Nyíregyháza, 2015. március 16., hétfő (MTI) – Leváltották a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rendőrfőkapitányt.

Indokolás nélkül, március 31-ei hatállyal visszavonta Tarcsa Csaba dandártábornok, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének vezetői megbízását Papp Károly országos rendőrfőkapitány javaslatára Pintér Sándor belügyminiszter – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata a rendőrség honlapján hétfő délután.
Tarcsa Csaba 2011 júliusától tölti be a tisztséget, előtte – 2010 decemberétől – megbízott megyei főkapitány volt.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .