LAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ – sziréna próba –

    A Nyíregyházi Katasztrófavédelmi Kirendeltség értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy 2016. június 28-án, 29-én, és 30-án 9.00- órától a Nyíregyháza Megyei Jogú városban található polgári védelmi lakossági riasztó és – tájékoztató eszközök (szirénák) hangos üzempróbáját végzik, melynek során (30 másodperces folyamatos, állandó hangmagasságú szirénahang, 30 másodperc szünet, majd újból 30 másodperces folyamatos, állandó hangmagasságú szirénahang) riadó elmúlt jelzést adnak le.
A hangos próba célja, hogy ellenőrizzék a riasztó eszközök működőképességét.
A jelzéseket ellenőrzés keretében adják le, semmilyen veszély bekövetkeztét nem jelzik, a lakosság részéről semmiféle teendő nem szükséges.
A próbával együtt járó kellemetlenségekért szíves megértésüket kérik, annak végrehajtása a lakosság biztonságát szolgálja.

– NYÍREGYHÁZA MJV POLGÁRMESTERI HIVATALA –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .