Labdarúgó NB I – Nem bírt a Nyíregyházával a Ferencváros

Nyíregyháza, 2015. március 14., szombat (MTI) – A harmadik helyen álló Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójának szombati játéknapján.

OTP Bank Liga, 20. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC – Ferencváros 0-0
——————————————
Nyíregyháza, 5500 néző, v.: Andó-Szabó
sárga lap: Bosjnak (48.), Kovacevic (67.) illetve Pavlovic (55.), Cukic (67.), Somalia (82.)

Nyíregyháza:
————
Ovszijenko – Kostic, Fodor (Szokol 51.), Ivanovs, Kovacevic, Bosnjak – Zofcák, Abdouraman – Pekár (Pákolicz 90.), Halenár – Seydi (Rezes 70.)

Ferencváros:
————
Dibusz – Lamah, Pavlovic, Dilaver – Ramirez (Gyömbér 85.), Gera, Hajnal (Busai 69.)- Cukic, Varga (Lauth 69.), Somalia, Böde

Jobban kezdte a meccset a Ferencváros, a beszoruló nyírségiek kontrákkal próbáltak meg eljutni a vendégek kapujáig. A félidő derekára kiegyenlítettebbé, küzdelmesebbé vált a mérkőzés, nagyobb helyzetei a fővárosiaknak voltak.
A szünet után aktívabbá vált a Nyíregyháza, s bár az FTC az utolsó percig támadott, gól végül egyik oldalon sem született.