Labdarúgó NB I – Kétgólos hátrányból felállt, ám kikapott a Győr

Győr, 2015. április 11., szombat (MTI) – A Győr hazai pályán kétgólos hátrányból felállva egyenlített, ám a hajrában kapott újabb góllal mégis vereséget szenvedett a Nyíregyházától a labdarúgó OTP Bank liga 23. fordulójának szombati játéknapján.

OTP Bank Liga, 23. forduló:
Győri ETO FC-Nyíregyházi Spartacus 2-3 (0-2)
———————————-
Győr, 2000 néző, v.: Berke
gól: Lipták (62.), Mayer (78.), illetve Lang (3., öngól), Fodor (31.), Pekár (94.)
sárga lap: Lipták (23.), Priso (70.)

Győr:
—-
Kamenár – Brdarovszki, Lipták, Lang, Dinjar (Prso 27.) – Pátkai, Bucsa (Kamber 71.), Ibánez – Rudolf (Mayer 55.), Priskin, Koltai

Nyíregyháza:
————
Balogh J. – Fodor, Ivanovs, Törtei, Kovacevic, Rubus (Szokol 67.) – Kostic, Halenár, Pekár, Zofcak (Arziani 64.) – Seydi (Dartsimelia 84.)

Rosszul kezdődött a hazaiak szempontjából az összecsapás, Lang öngóljával ugyanis már a harmadik percben a vendégek kerültek előnybe. A folytatásban próbált egyenlíteni a Győr, ám a Nyíregyháza kézben tartotta a meccset, sőt, sikerült növelnie előnyét.
A fordulás után nagyot változott a mérkőzés képe, mivel a győriek szinte kapujukhoz szegezték Mátyus János együttesét. A hajrára sikerült kiegyenlíteniük a vendéglátóknak, s aztán mindent elkövettek a győzelemért, ám végül pont nélkül maradtak, mivel egy nagyszerű kontra végén újra a Nyíregyháza volt ismét eredményes.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .