Labdarúgó NB I – A hajrában bukott el a Puskás Akadémia

Felcsút, 2015. május 2., szombat (MTI) – A Puskás Akadémia a hajrában kapott két góllal 2-1-es vereséget szenvedett a vendég Nyíregyházától a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójának szombati játéknapján.

OTP Bank Liga, 26. forduló:
Puskás Akadémia-Nyíregyháza Spartacus FC 1-2 (1-0)
————————————————–
Felcsút, 1358 néző, v: Vad II
gólszerzők: Tischler (8.), illetve Pekár (88.), Halenar (90.)
sárga lap: Fiola (25.), illetve Halenar (55.), Vámos (57.)

Puskás Akadémia:
—————-
Danilovic – Szélesi, Tar, Kelic, Guaru – Kleinheisler (Szakály D., a szünetben), Fiola, Tóth II B., Zsótér (Sallai, 78.) – Tischler (Makrai, 89.), Lencse

Nyíregyháza:
————
Balogh J. – Fodor, Kovacevic, Törtei, Szokol – Halenar, Koller, Pekár, Zofcak (Abdouraman, 67.) – Seydi (Vámos, 31., helyette Ivanovs, 81.), Darcimelija

Az első félidőben többet birtokolta a labdát a vendégcsapat, a hazaiak viszont gyors ellentámadásokkal veszélyeztettek, ennek nyomán a 8. percben megszerezték a vezetést, s előnyüket meg is tartották a szünetig.
Fordulás után a Puskás Akadémia jobbára az eredmény megtartására törekedett, a Nyíregyháza viszont minden követ megmozgatott az egyenlítés érdekében. A nyírségi együttes aztán a hajrában két perc alatt kétszer talált be Danilovic kapujába, így elvitte a három pontot Felcsútról.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .