Közeleg a II. félévi adóbefizetési határidő

    A Polgármesteri Hivatal Adóosztálya a napokban postázta a nyilvántartott adózók folyószámla egyenlegét tartalmazó 42.103 db értesítést a 2016. augusztus 2-ig beérkezett befizetések figyelembevételével. Az értesítő tartalmazza az adózó elmaradt tartozását és a 2016. II. félévre esedékes helyi adókat, valamint a gépjárműadót és az esetleges késedelmi pótlékot.

A 2016. II. félévre esedékes adók befizetési határideje szeptember 15-e.

Az adóhatóság felhívja adózói figyelmét arra, hogy a fizetési határidőre érdemes odafigyelni, mivel azoknak az adózóknak, akik fizetési kötelezettségüknek határidő után tesznek eleget, késedelmi pótlékot kell felszámítani, illetve nem fizetés esetén végrehajtási eljárást is kezdeményezhet a tartozókkal szemben.

Az adóosztály 2016. szeptember 15-én is egész nap várja az adózókat az Ügyfélcentrum 29-30-31-es ablakainál.

Az adóosztály kéri az adózók együttműködését és a fizetési határidők betartását.

– Nyíregyháza MJV Polg.Hiv. –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .