Influenza – Feloldották a látogatási tilalmat öt szabolcsi kórházban

Nyíregyháza, 2015. március 13., péntek (MTI) – Az influenzaszerű megbetegedések csökkenése miatt feloldották a korábban elrendelt látogatási tilalmat a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház valamennyi kórházában – közölte a gyógyintézmény pénteken az MTI-vel.

A nyíregyházi, a nagykállói, a fehérgyarmati, a mátészalkai és a vásárosnaményi intézményekben február 12-től volt érvényben a látogatási tilalom.
Az intézmény közleményében felhívja a figyelmet arra, hogy az alapvető higiénés előírások betartása a továbbiakban is fokozott figyelmet igényel a látogatók részéről.