Illegális dohányvágóüzemet lepleztek le Szabolcsban

    Nyíregyháza, 2016. február 15., hétfő (MTI) – Illegális dohányvágóüzemet lepleztek le a pénzügyőrök Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében – közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Magyar Norbert elmondta, hogy egy ingatlan átvizsgálásakor bukkantak a létesítményre, s a nyomkövető kutya segítségével megtalálták az eldugott, gondosan becsomagolt dohányt is, továbbá vágásra előkészített levelek és házilag készített vágógép is előkerült.
A lefoglalt dohányból – jelezte a sajtóreferens – további feldolgozással több mint 40 ezer doboz, mintegy 43 millió forint értékű adózatlan cigaretta készülhetett volna.
Az ingatlan tulajdonosa ellen, akitől a vágott és leveles dohány mellett elkobozták a vágóberendezést is, büntetőeljárás indult.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .