Holtan találtak egy idős férfit Kótajban, elfogták a tettest

Nyíregyháza, 2015. március 21., szombat (MTI) – Holtan találtak lakásában egy idős férfit a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kótajban, feltételezett bántalmazóját a rendőrség elfogta és bűnügyi őrizetbe vette – közölte a rendőrség honlapján a térségi rendőr-főkapitányság szombaton.

A megalapozott gyanú szerint a 37 éves F. Csaba szerdán otthonában látogatta meg 75 éves ismerősét, akit előzetes szóváltás után bántalmazott. Az idős férfit egy nappal később holtan találták meg a lakásában.
A pénteken elfogott F. Csaba ellen halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult nyomozás – olvasható a police.hu oldalon.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .