FORGALMI REND VÁLTOZÁS Nyíregyházán!

A NYÍRVV Nonprofit Kft. lakossági kérésre egyirányúsították az Árpád és Toldi utcák Széchenyi utca és Kiss Ernő utca közötti szakaszait. Az Árpád utcán a kötelező haladás iránya a Széchenyi utca felől a Kiss Ernő utca irányába, a Toldi utcán a Kiss Ernő utca felől a Széchenyi utca irányába változott. A lakosság azért kérte a forgalmi rend módosítását, mert az útszélén parkoló autók ellehetetlenítették a járművek kétirányú közlekedését. A Toldi utcán mindössze egy rövid szakasz, a Cégbíróság előtti útrészlet marad kétirányú, ahol a parkolás tilos. A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai a forgalomszabályozást megelőzően lakossági fórumon egyeztettek a helyiekkel, akik támogatták a változtatásokat.

Kérjük a gépjárművezetőket, hogy figyelmesen vezessenek!

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .