Felhívás – Közeleg a határidő, hosszított ügyfélfogadás az Adóosztályon

“Felhívjuk tisztelt adózóink figyelmét, hogy a 2014. adóévről a helyi iparűzési adó bevallást 2015. május 31-éig kell benyújtani. Ezen időpontig kell megfizetni a 2014. adóévre megfizetett adóelőleg és az adóévre megállapított tényleges adó különbözetét, illetőleg a túlfizetés ettől az időponttól igényelhető vissza. A túlfizetés visszatérítésére az adóhatóságnak 30 nap áll rendelkezésére.

A bevallás letölthető a Polgármesteri Hivatal honlapjáról www.varoshaza.nyiregyhaza.hu (Adóosztály rovata/iparűzési adó bevallás). A bevallás elküldhető postai úton, vagy személyesen is leadható a Polgármesteri Hivatal Ügyfélcentrumában (Nyíregyháza, Rákóczi u. 4.) a 29-es,30-as 31-es számú ablakoknál.

A bevallási határidőre való tekintettel rendkívüli ügyfélfogadási idő lesz:

2015. május 28-án (csütörtökön) 8-12 és 13-16 óra között

2015. június 1-jén (hétfőn) 8-12 óra, valamint 13-20 óra között.

A bevallás késedelmes benyújtása esetén mulasztási bírság megállapítására kerülhet sor, illetve az adó késedelmes megfizetése esetén késedelmi pótlék felszámítására kerül sor.”

– Nyíregyháza MJV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .