Elhunyt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság vezetője

Nyíregyháza, 2015. június 24., szerda (MTI) – Életének 45. évében, rövid, súlyos betegség következtében szerdán elhunyt Csepely Zsigmond tűzoltó dandártábornok, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója – tudatta közleményben Dóka Imre, a szervezet szóvivője az MTI-vel.

Csepely Zsigmond 1969-ben született Fehérgyarmaton, hivatásos pályafutását 1996-ban a Magyar Honvédség állományában kezdte. 2002-től egy évig a Nyírbátori Határőr Igazgatóságon teljesített szolgálatot, majd 2003-ban került át a Fehérgyarmati Polgári Védelmi Kirendeltségre. 2010. november 1-től a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója.
Csepely Zsigmondot a katasztrófavédelem saját halottjának tekinti, temetéséről később intézkednek.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .