Drogterjesztőt állítottak elő Mátészalkáról

Nyíregyháza, 2015. április 1., szerda (MTI) – Kábítószer-terjesztőt állítottak elő Mátészalkáról, a 35 éves férfi lakásán 58 adag, értékesítésre csomagolt, drogtartalmú növényi származékot találtak a rendőrök – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata szerdán az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a mátészalkai férfinél kedden tartottak házkutatást a szabolcsi főkapitányság bűnügyi igazgatóságának munkatársai.
A férfi az ellene kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt indított eljárás során beismerő vallomást tett, azt mondta a rendőröknek, hogy a lefoglalt anyagot – amelyet szakértők vizsgálnak – továbbértékesítés, valamint saját fogyasztás céljából tárolta a lakásán.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .