Drogárust vettek őrizetbe Nyíregyházán

    Nyíregyháza, 2015. július 17., péntek (MTI) – Drogárust vett őrizetbe a rendőrség Nyíregyházán, és kezdeményezte a 26 éves férfi előzetes letartóztatását – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.

Fehérvári Marietta tájékoztatása szerint a férfi lakásán a házkutatás során több mint 100 gramm kábítószert, az adagoláshoz használt digitális mérleget, kétszáz önzáró tasakot, nagyobb összegű készpénzt, valamint egy kézzel írt listát találtak, nevekkel és összegekkel.
Az ügyben gyanúsított egy másik 26 éves nyíregyházi férfi is, akit a városban igazoltattak a rendőrök, az ő táskájából 40 grammnyi drog került elő.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .