Drogárusítással gyanúsított férfit vettek őrizetbe Érpatakon

    Nyíregyháza, 2015. április 20., hétfő (MTI) – Kábítószer-árusítással gyanúsított férfit vett őrizetbe a rendőrség Érpatakon – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Fülöp Gergely őrnagy elmondta, hogy a 34 éves gyanúsított információik szerint környékbelieknek, köztük fiatalkorúaknak is árulta a drogot.
A nyíregyházi rendőrkapitányság élet- és ifjúságvédelmi alosztályának nyomozói múlt péntek este bűnügyi információk alapján tartottak házkutatást a férfi lakóhelyén, egy érpataki családi házban, ahol – a gyorsteszt szerint – új pszichoaktív anyagot foglaltak le, amelyet szakértők vizsgálnak.
A rendőrség kezdeményezte a gyanúsított előzetes letartóztatását.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .