Cseréli a padokat a NYÍRVV Nyíregyházán

    Folytatódik Nyíregyházán az utcabútorok felújítása. A tavalyi évben a Kossuth téren állították helyre az ülőhelyeket, és 100 db saját készítésű padot helyeztek ki városszerte. Jelenleg a Bessenyei téren 14 ülőbútort cserél nosztalgia padra a NYÍRVV. Az öntöttvas, kartámlás, díszes ülőhelyek jól illeszkednek a belvárosi tér hangulatához. A városüzemeltető társaság a tavalyi évben egyébként 20 db patinás padot vásárolt csaknem 1, 1 millió forint értékben, ezen kívül 100 db támlás, és 40 db támla nélküli padot szereztek be, melyeket ugyancsak kihelyeznek. Az új padok értéke meghaladja az 5 millió forintot. A padok cseréjével a nyíregyházi ülőhelyek több mint 10%-a újul meg.

– NYÍRVV –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .