Átadták a városlakóknak a felújított Benczúr téri játszóteret

    Befejeződött a Benczúr téri játszótér átalakítása és bővítése. A NYÍRVV Nonprofit Kft. a korábbi három játszóeszközt elbontotta, helyükre 9 új, egyedi tervezésű játékot építettek, melyek illeszkednek a park környezetéhez.  A játékok alá 300 m2 gumitégla burkolatot fektettek le, a lengőhinták alatt pedig 150 m2 folyami homok ütéscsillapító talaj készült.  A balesetveszély elkerülése érdekében az útkapcsolatoknál 50 méter hosszan kerítést is építettek.  A játszótér önkormányzati forrásból, bruttó 19,7 millió Ft értékben újult meg. A felújítással a belváros legszebb és legmodernebb játszótere készült el.
– Nyíregyháza MJV –
– Fotó: SunshineFm –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .