A Fidesz-KDNP jelöltje nyerte a polgármester-választást Nyírcsaholyban

    Nyíregyháza, 2016. január 24., vasárnap (MTI) – Magyar Csabáné, a Fidesz-KDNP jelöltje nyerte meg a vasárnapi időközi polgármester-választást Nyírcsaholyban – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei település jegyzője az MTI-vel.

Bíró Ferenc elmondta, a nem jogerős végeredmény szerint az 1819 választásra jogosultból 974-en adták le szavazatukat.
A kormánypártok jelöltje 535 voksot szerzett, a függetlenként indulók közül Kicsák László Norbert 233, Bacskó Sándor 189, Franku János pedig 9 szavazatot kapott, míg Pásku Károly, a Munkáspárt jelöltje egy voksot gyűjtött.
A polgármester-választást azért tartották meg a Mátészalka mellett fekvő faluban, mert tavaly októberben elhunyt a települést vezető Mihálku Attila (Fidesz-KDNP).

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .