A Concorde Alapkezelőt választotta a legjobb privátbanki szolgáltatónak az Euromoney

    Budapest, 2016. február 29., hétfő (MTI) – A Concorde Alapkezelő nyerte el idén az Euromoney nemzetközi pénzügyi folyóirattól a Legjobb magyarországi privátbanki szolgáltatójának díját – közölte a cég az MTI-vel hétfőn.

Az 530 milliárd forint értékű vagyont kezelő Concorde Alapkezelő 2016-ban összességében a legjobbnak bizonyult a hazai privátbankok mezőnyében, és további öt részkategóriában is első helyen végzett a mértékadó nemzetközi pénzügyi magazin rangsorában.
A társaság a magyar piacon többek között “A legjobb vagyonkezelő” címet is elnyerte.
A privátbanki szolgáltatók teljesítményét idén 13. alkalommal értékelte a Euromoney, számos részkategóriában mért az egyes szolgáltatók teljesítményét. A Concorde Alapkezelő immár hetedik alkalommal vett részt a megmérettetésben, amelyen eddig összesen 40 első helyet nyert el.

– MTI –

Be the first to comment

Leave a Reply

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .